Online kurzy a programy

Kde svou cestu k životu v souladu začít?

Pro tvé vlastní sebepoznání, zmapování tvé aktuální situace a rozvoj jsem vytvořila tematicky zaměřené kurzy a programy.

Kruh života – zdarma

Zjisti, kde se aktuálně ve svém životě nacházíš, nakolik jsi s touto skutečností spokojená a na co prioritně potřebuješ zaměřit svou pozornost, pokud pocit spokojenosti a vnitřního naplnění ve tvém životě schází.

IDEÁLNÍ PRO ZJIŠTĚNÍ, JAK NA TOM AKTUÁLNĚ JSI A KDE ZAČÍT.

*Po vložení tvé e-mailové adresy ti na ni zašlu ZDARMA 10ti stránkový pdf soubor, ve kterém najdeš teoretické i praktické vysvětlení, co je Kruh života, k čemu slouží a jak s ním pracovat.

Návraty k sobě

4 týdenní ONLINE PROGRAM pro poznání a vědomou péči o svou energii, reflexi a uzavření životní etapy/roku aj., stanovení záměrů a vizí v souladu se svou duší a vytvoření prostoru pro nové příležitosti dle zásad Feng Shui.

IDEÁLNÍ PRO SEBEPOZNÁNÍ A NAUČENÍ SE ZHARMONIZOVÁNÍ SEBE SAMA.

Tvé Dary a Talenty 

Objev a aktivuj své dary a talenty – velmi praktický online kurz ke zjištění a aktivaci tvých darů, talentů a jejich uchopení v praxi/žití v životě.

KAŽDÝ MÁ SVÉ DARY A TALENTY. ZJISTI TY SVÉ.

Jak žít ve svém souladu?

Záznam online kongresu Život v souladu se sebou. 15 hostek, 15 rozhovorů,
8+ hodin videí – také ke stažení jako audio nahrávky v mp3. Spousta praktických tipů z oblasti ženského zdraví, peněz, vztahů a času na sebe.

INSPIRACE A PRAKTICKÉ KROKY K ŽIVOTU V SOULADU OD 15 EXPERTEK.