Vyber si z nabídky níže

JEDINEČNÁ PODPORA NA TVÉ CESTĚ K ŽIVOTU V SOULADU SE SEBOU
VLÍDNÁ CESTA K SOBĚ – RESPEKTUJÍCÍ TVOU PŘIROZENOST, POTŘEBY A ŽIVOTNÍ SITUACI.

Vytvářím způsoby a ukazuji cesty, které prohlubují tvé poznání sebe samé a přinášejí ti do života sebelásku, sebehodnotu
a rozšiřují tvé vědomí. Vnáším lehkost a nadhled tam, kde je potřeba. Otevírám brány lásky, bezpečí a přijetí.
Dostáváš mou podporu, péči a jemné, pevné vedení – možnosti v životě se ti začínají otevírat.

VYBRAT SI MŮŽEŠ MEZI KONZULTACEMI NEBO ONLINE KURZY A PROGRAMY.
Konzultace mohou probíhat online nebo offline (Frýdek-Místek).

Konzultace / způsoby Spolupráce

I tvůj život se může proměnit. Případné rány zahojit. I ty můžeš žít šťastný a naplněný život. I pro tebe tady ty možnosti jsou.
Nehledě na to, jak vypadal tvůj život doposud. Důležité je, co je tady a teď a jaký bude tvůj další krok.
Tvá minulost tě nedefinuje. A svou budoucnost si vytváříš tady a teď.

Energetickému čtení se věnuji od roku 2021, velmi mě naplňuje, dává hlubší smysl tomu, co pro druhé dělám. Jsem vděčná, že jsem mohla díky využití své přirozenosti a darů poskytnout ženám již desítky čtení. A byť se název může zdát příliš esoterický, jeho využití je velmi praktického, do života jednoduše využitelného charakteru. Je pro mě ctí moci vám tyto unikátní informace předávat. Vážím si důvěry každé z vás, která se na mě obracíte.

Úzká spolupráce, kdy mám možnost blíže poznat vás i vaše téma/témata, mi dává daleko větší, širší a hlubší možnosti, jak vás co nejlépe podpořit v důležitých procesech vašeho života. Můj přístup je respektující, podporující, nesoudící, zaměřený na možnosti nikoliv překážky. Každá jsme jedinečná a obecná, univerzální doporučení zkrátka nefungují všem právě z důvodu unikátnosti každé z nás. Jednorázová konzultace je skvělá, když potřebujete svěží vhled do situace.

Zde se dějí zásadní pokroky a posuny, neboť společně pracujeme na skutečných, reálných změnách ve vašem životě. Největší síla a dar konzultací je právě v individuálním přístupu. Před navázáním dlouhodobé spolupráce nabízím možnost nezávazného hovoru zdarma, kde zjistíme, co byste potřebovala a jak vás v tom mohu co nejlépe podpořit. Nabízím 3 měsíční nebo 6 měsíční spolupráci, kde máte mou plnou podporu nejen při konzultacích, ale také mezi nimi.

Nejsi si jistá, která forma/způsob by byl pro tebe ten pravý nebo si chceš před spoluprací ujasnit své téma či dotazy?
Napiš mi e-mail na info@petrapriesol.cz nebo mě kontaktuj na Instagramu (@zivot_v_souladu_se_sebou).

Kurzy, programy, meditace

Konzultace tě aktuálně nelákají, ale ráda by jsi i přes to začala utvářet svůj život v souladu se sebou? Vytvořila jsem online kurzy, programy, meditace a také spoustu materiálů a informací zdarma, které tě na této cestě podpoří. Stačí si jen vybrat:

Pestrost života samotného se odráží v pestrosti mé nabídky pro vás. Jednotlivé programy a kurzy vycházejí primárně z mé vlastní životní zkušenosti, studia a vzdělávání. Předávám jednoduché, funkční principy a kroky, které vás konkrétním tématem provedou od jeho počátku, přes jeho hloubku, až do konce – projdete procesem, který vás otevírá nekonečným možnostem života. Téma jednotlivých online programů a workshopů vychází z hloubky života samotného.

Audio náhrávky ve formátu mp3 pro podpoření určitého tématu ve vašem životě. Každá je zaměřena na podporu jiné oblasti. Stačí si vybrat, kterou aktuálně potřebuješ nejvíce. Např.: objevení nejhlubší tužby vašeho srdce a prvního kroku k její realizaci a bližšímu poznání touhy samotné. Meditacemi vás provází můj hlas a příjemná podkresová hudba, podporující záměr dané meditace. Meditace jsou velmi jemné, pracující na energetické úrovni a účinné.

Pokud se na individuální spolupráci nebo online program či kurz necítíš, ale ráda by jsi začala svou cestu zpátky sama k sobě, doporučuji ti KRUH ŽIVOTA – jedná se o 10 stránkový PDF soubor, kde zjistíš, nakolik aktuálně ve svém životě žiješ ve svém souladu a co tě v tom podpoří.

Pro pravidelnější dávku inspirace mě také můžeš sledovat na Instagramu, přidat se do soukromé Facebookové skupiny nebo odebírat můj Newsletter.

Reference

Velmi si vážím zpětné vazby svých klientek a sledujících. Děkuji vám. Dělá mi radost sledovat a být u posunů každé z vás.

Načítám…