Naposledy jsme se spolu ladily na esenci podzimu (k předchozímu článku TUDY) – zpomalení, spočinutí, péči, pouštění, přípravy na zimu, transformaci a iniciaci změn. Postupně, pozvolna, každá svým tempem a dle svého uvážení. A mě by zajímalo:

PODAŘILO SE TI VYSTOUPIT Z KOLOTOČE CHAOSU?
Nebo si stále připadáš spíš v jednom kole a strhaná, než-li ve spočinutí v sobě a vnímání vlastní síly a moudrosti v životě?

 

DOVOL MI PŘEDSTAVIT TI NEJVĚTŠÍ DARY A PŘÍNOSY PODZIMU

Podzim není transformační období pro nic za nic. Když se venku rozhlédneme kolem, vidíme, jak moc se příroda mění, jakými zásadními proměnami prochází a jak rychle! Tyto změny vyloženě bijí do očí a obdivujeme je. Obdivujeme barevnou pestrost zemitě ohnivých barev. Užíváme si teplé paprsky slunce v chladnějším dni. Vnímáme vůni spadaného listí. Ale co děláme, když je venku silný vítr, plýskanice, déšť nebo jinak ponuro?

Na podzim jakobychom získávali jedinečnou příležitost. Příležitost PODÍVAT SE DO SEBE SAMA a udělat si REVIZI. To je to, k čemu nás podzim vybízí. To je to, díky čemu získáváme sílu a směr pro naše další směřování v životě.

DARY A PŘÍNOSY PODZIMU PRO NÁS

🍂 POZNÁNÍ VLASTNÍ ENERGIE – na podzim jsme jasně schopni vidět, co nám baterky dobíjí a co nás vyčerpává nebo rozhodí. Jsme si blíž.

🍂 REFLEXE – podzim je obdobím pouštění, dokončování, rekapitulací toho, co se nám letos podařilo, kde jsme se posunuli, co jsme se naučili.

🍂 NOVÉ VIZE – blížící se konec roku vybízí k úvahám, co přinese ten další.

🍂 PROSTOR NOVÉMU – také více pečujeme o naše domovy, možná děláme čistku šatníku nebo vyhazujeme nepotřebné či nefunkční věci.

PODZIM NÁS PŘIROZENĚ PODPORUJE KE KREATIVITĚ, SEBEVNÍMÁNÍ, VNITŘNÍ JASNOSTI, KLIDU A PEVNOSTI.

 

Nyní už víš, jak pro sebe můžeš využít přirozený potenciál podzimu. Jsi součástí přírody, tzn. dovolíš-li si žít v její harmonii, v jejím rytmu, přirozeně čerpáš dary navazujících období:
– hlubokou REGENERACI v zimě,
– bujaré jaro plné ENERGIE (pá pá, jarní únavo),
– REALIZACI i těch největších vizí v létě,
– aby ses na podzim opět mohla VRÁTIT K SOBĚ.

 

A CHCEŠ-LI SI VYTVOŘIT PEVNÉ ZÁKLADY PRO ŽIVOT V SOULADU SE SEBOU, připravila jsem online program inspirovaný esencí podzimu.

Online program se jmenuje
→  NÁVRATY K SOBĚ  ←

Pokud si tě péče o tvou energii, reflexe, spočinutí v sobě, ale i nové vize volají, najdeš vše co je součástí online programu ZDE.