Představuji ti sílu a dary cyklů přírody a jejich jednotlivých ročních období.

Tak schválně:
S ČÍM SI PODZIM POJÍŠ TY? Co se ti hned vybaví?
S čím máš podzim spojený?

Nech mě chvíli hádat. Možná, že si vzpomeneš na krásně zbarvené listí, teplý hrnek s čajem nebo ochlazení po parném létě. A možná jsou to ta jediná pozitiva, která tě napadají. Protože zanedlouho se ti také vybaví deště, vichry, plýskanice, opadané stromy a všude šedivo. Vzpomeneš si na všechen ten shon, který s koncem prázdnin začíná (v práci, ve škole, všeobecně mezi lidmi), jak hektické a akční toto období před zimou je, kolik se toho děje, až nakonec stejně opět skončíš nemocná, nachlazená, unavená a vyšťavená. Doufající, že si snad mezi svátky trochu odpočineš. Ale ne, počkat, to už přece zase budeš řešit úklid, obletování rodiny a možná, MOŽNÁ, některý večer odpadneš na pohovku a užiješ si pár slastných chvil s cukrovím a vínem v ruce. Netušíce, kde se všechen ten rok poděl. Jak rychle utekl. A už už se začínáš soustředit na to, co přináší přechod do nového roku. Místo jarního rozpuku jsi opět unavená a začínáš se těšit na letní dovolenou, při které už snad konečně vypneš. Ale než se to stane, řešíš dalších milión věcí, jsi v jednom kole a život ti utíká tak rychle, že si ho sotva stihneš vychutnat.

Příliš kruté? Kdepak. Realita života mnoha lidí.

ZAPOMNĚLI JSME. Zapomněli jsme, že jsme součástí něčeho většího, než jsou shon a povinnosti běžných dnů. Zapomněli jsme, že jsme součástí přírody. Zapomněli jsme, že život probíhá v cyklech, které mají své jasné zákonitosti, dary, význam a jdeme-li proti nim, jdeme sami proti sobě a ubližujeme si tím.

 

JAK Z TOHOTO KOLOTOČE CHAOSU VYSTOUPIT?

Seznámit se s esencí a dary jednotlivých období. Vědomě si je dopřát a zařadit do svého života, dokud se pro tebe nestanou přirozené a běžné. Pak už nebudeš potřebovat o nich číst. Jejich energii, esenci budeš cítit v sobě, povede tě, stane se tvou součástí. Budeš žít v souladu s cyklem přírody. Svém souladu.

PROTOŽE TY JSI PŘÍRODA. TOHLE JE I TVŮJ PŘIROZENÝ RYTMUS.

 

S esencí a dary jednotlivých ročních období tě postupně seznámím. A nejen s nimi.

Na praktických příkladech ti ukážu a vysvětlím, jak lze přirozený cyklus přírody propsat do tvých dnů a života tak, aby ti v tom bylo příjemně a mohla jsi sílu jednotlivých ročních období využít ve svůj maximální prospěch.

 

V příštím článku (ke článku TUDY) se dozvíš o tom nejcennějším co přináší právě PODZIM. A jak už během něj z výše popsaného kolotoče chaosu vystoupit.
Je to právě podzim, který vytváří ideální podmínky pro to, aby tě následujících 365 dní v roce maximálně podpořilo.

 

Protože výše popsaný scénář může být na míle daleko od toho, jak se ve svém životě budeš cítit právě ty, když si dovolíš plout na vlně cyklů přírody.

 

A CHCEŠ-LI SI VYTVOŘIT PEVNÉ ZÁKLADY PRO ŽIVOT V SOULADU SE SEBOU, připravila jsem online program inspirovaný esencí podzimu.

Online program se jmenuje
→  NÁVRATY K SOBĚ  ←

Pokud si tě péče o tvou energii, reflexe, spočinutí v sobě, ale i nové vize volají, najdeš vše co je součástí online programu ZDE.